Клубний будинок

Введено в експлуатацію

1 кв. 2021 року
Еліт
клас ЖК
3 м
висота стелі
23
Квартири

Клубний будинок Nobility — це сучасна нерухомість преміум-класу в престижному Печерському районі Києва. Проект від девелопера BudCapital представляє собою шестиповерховий будинок на 23 квартири з підземним паркінгом і відкритою терасою на даху.

Тераса на даху

Тераса на даху

На терасі на даху Nobility розташувалися барбекю- і лаунж-зона для резидентів, звідки відкривається незабутній вид на розташований неподалік монумент «Батьківщина-Мати».

Підземний паркінг та безпека 24/7

Підземний паркінг та безпека 24/7

В'їзд в підземний паркінг регулюється системою контролю доступу, а пандус обладнаний системою обігріву, що дозволить уникнути його обмерзання в холодну пору року.

Про безпечність та недоторканість території комплексу подбає система відеоспостереження: камери в режимі 24/7 контролюватимуть зону ресепшн на першому поверсі, прибудинковий простір і в'їзд на парковку. У будинку сучасна протипожежна система: пожежні штори в ліфтовому холі, спринклерна система пожежогасіння на поверхах і паркінгу.

Про забудовника BudCapital

Про забудовника BudCapital

BudCapital — надійний девелопер, який з 2008 року займається будівництвом сучасних житлових комплексів в місті Київ. За цей час будівельна компанія стала учасником близько трьох десятків проектів ЖК, які реалізуються в партнерстві з такими забудовниками, як «Київміськбуд» та Perfect Grouр.

Серед знакових проектів BudCapital — житлові комплекси Luxberry lakes & forest, «Новопечерська Вежа», «Вежа на Ломоносова» та Mirax. У них представлені унікальні пропозиції житлової та комерційної нерухомості в різних районах Києва. Проекти мають різні стадії готовності: від уже введених в експлуатацію до тих, де будівництво перебуває на початкових етапах.

Залишились запитання?

Нажаль, виникла помилка при відправці заявки

Заявка успішно відправлена